Dve kuće 67m2 + 62m2, 1.23 ha zemljišta, Veliko Polje, Obrenovac
Na prodaju dve kuće na građevinskom placu površine 1.23ha, koje…
67000EUR
Konatice, Obrenovac
Prodaja
32000EUR
Status:
Prodaja
Cena:
32000EUR
Tip nekretnine:
- Kuća
Lokacija:
Konatice, Obrenovac







Na prodaju kuća površine 63m², smeštena na prostranom placu od 20 ara u mestu Konatice. Nekretnina se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju, idealnom za odmor, vikendicu ili porodičan život daleko od gradske buke.
Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i garaže.
Poseduje priključak na trofaznu struju i bunarsku vodu.
Lokacija pruža dobru povezanost. Autobusko stajalište udaljeno je nekoliko stotina metara, Stepojevac i Ibarska magistrala nalaze se na oko 3 km, a uključenje na auto-put „Miloš Veliki“ udaljeno je oko 15 km.
Kuća duže vreme nije korišćena i zahteva renoviranje, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da je uredi po sopstvenim željama i potrebama.
Objekat je u procesu upisa po novom zakonu.
Više informacija na tel. 064/4714-636
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.
Na prodaju dve kuće na građevinskom placu površine 1.23ha, koje…
67000EUR
• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 14,26 ara u…
15000EUR